Hakkımızda

Asiliyet Bilişim Teknolojiler Şirketi olarak 2007 yılından bu güne, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bilişim sektöründe bir çok alanda faaliyet sağlamakla birlikte, bu gün internet alış verişlerinin el verişli bir halde devam etmesi için, asiliyet.com sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Tüm sektörlerde olduğu gibi internet sektöründe de haksız rekabetin önüne geçmek için kurmuş olduğumuz sitemizde, diğer pazaryerlerinin aksine imalatçıdan/tüketiciye veya ithalatçıdan/tüketiciye mantığı ile çıkmış olduğumuz hizmet sürecimizi başlatmış bulunmaktayız.

Pazaryerlerindeki komisyon, ek ücretler, kampanya bedelleri vb ektilerde kalmadan düşük karlılıkla aynı ürünü tedarik için tüketicilerimizin yayında yer almaktayız. Garantili teslimat Sendeo Kargo, Kapıda ödeme PTT kargo ve Ödeme alt yapısı olarak sektördeki en güvenilir firma olan iyzico ile tamamen güvenilir bir satış hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Şeffaf olarak sağladığımız hizmetlerimizde, tüketiciye karşısına çıkabilecek her hangi extra sürpriz ödeme bulunmaktadır. Satış fiyatlarımızı piyasada ki satılan fiyatlardan en asgari şekilde tutmak için fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu bağlamda firmamız hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında bize iletişim kısmından ulaşmanız mümkündür.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.